۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • خانه
  • اخبار داغ
  • تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی
اخبار داغ

تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی

ایران دخت سعی دارد با تمام سالنهای زیبایی کشور قرارداد همکاری امضا کند. این کار در شهر کرمانشاه انجام شده است. در نتیجه فرقی ندارد در کجای شهر زندگی می کنید، هر سالن زیبایی که قرار است انتخاب کنید، بهتر است آنرا در اپلیکیشن ایران دخت جستجو کرده، با مدیر، پرسنل، خدمات، تعرفه ها و نمونه کارهای آن سالن و حتی تصاویر داخلی سالن و امکانات آن آشنا شوید و در قسمت رزرو نوبت، خدمات دلخواه خود را انتخاب کنید و تاریخ و ساعت مراجعه خودرا تعیین نمایید.

چرا از طریق «ایران دخت» نوبت رزرو کنم و چرا حضوری مراجعه نکنم؟

اگر از طریق اپلیکیشن «ایران دخت»، در سالن مورد نظر خود نوبت رزرو کنید هم آن سالن موظف به دادن تخفیف به شماست هم خود «ایران‌دخت» درصد زیادی به شما تخفیف می دهد. مشتریانی که نوبت های بیشتری را از طریق اپلیکیشن «ایران دخت» رزرو می کنند تخفیفات ویژه دیگری را نیز از طریق پیامک (sms) دریافت می کنند که حتی ممکن است در مجموع تا ۵۰% تخفیف بگیرند.

ضمن اینکه ماهانه از طرف «ایران دخت»، قرعه کشی هایی انجام خواهد شد و از بین مشتریانی که از طریق اپلیکیشن «ایران دخت» نوبت رزرو کرده اند به چند نفر جوایز میلیونی اهدا خواهد شد.

 

پیشنهادهای ویژه

 

علاوه بر تخفیفات ویژه ای که بیان کردیم، در بخش پیشنهادهای ویژه، سالنهای زیبایی، فروشگاههای آرایشی بهداشتی، مزونها و … هم پیشنهادهای ویژه ای خواهند داشت که معمولاً تخفیف های زیادی خواهد بود که در یک بازه زمانی خاص بر روی اجناس و خدمات خود خواهند داشت.

شما می توانید روزانه با مشاهده این بخش از آن امتیازات هم استفاده کنید.

نوشته های مرتبط

تعرفه منحصر بفرد تبلیغات در ایران دخت

admin

اعلام برندگان مسابقه زیباترین سفره هفت سین نوروز ۹۹

admin

راهنمای اخذ تسهیلات ویژه سالنهای زیبایی آسیب دیده از ویروس کرونا

admin
efficitur. odio nunc Donec vulputate, ut