۳۱ خرداد ۱۴۰۳
مجله ایران دخت معرفی مواد آرایشی بهداشتی

کرم شب اوال لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه

کرم شب اوال لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه ، کرم از بردن چین و چروک صورت ، لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه ، تأثیر کرم لیفتینگ ، کرم لیفتینگ ایوروشه ،

کرم شب اوال لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه ، کرم از بردن چین و چروک صورت ، لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه ، تأثیر کرم لیفتینگ ، کرم لیفتینگ ایوروشه ، تأثیر کرم لیفتینگ ، کرم از بردن چین و چروک ، 

 

کرم شب اوال لیفتینگ صورت و گردن ایوروشه:

ویژگی ها کرم شب اوال لیفتینگ:

  •  هر شب حجم پوست را احیا می کند.
  • برای داشتن پوستی شاداب و پر در زمان بیدار شدن، صورت و گردن را با این کرم غلیظ و فرمولاسیون حجم دهنده و ضد افتادگی بپوشانید.
  •  پوست به وضوح سفت تر شده و برگشت فرم چهره به حالت طبیعی کاملاً مشخص است.

موارد مصرف کرم شب اوال لیفتینگ:

محو چروک ها و احیای فرم بیضی صورت

روش مصرف کرم شب اوال لیفتینگ:

هر روز کرم را روی پوست تمیز صورت و گردن ماساژ دهید. کرم را باید با حرکت دایر هایی از مرکز صورت به سمت بیرون و با ضربه زدن آهسته روی بیضی صورت استفاده کنید.

آشنایی بیشتر با کرم شب اوال لیفتینـگ:

 این محصول تحت نظارت متخصصان پوست تهیه شده و از ترکیبات عصاره گل ذرت، روغن سویا و گیاه شی تشکیل شده است. تا ضمن برطرف کردن نواقص پوست، چین و چروک صورت را از بین برده، قابلیت ارتجاعی پوست را بازسازی کند.  یعنی با استفاده از کرم لیفتینگ ایوروشه ضمن محافظت از پوست، حجم پوست طی شب کاملا بازگردانده، خطوط صورت لایه برداری شده و استحکام پوست شما دوباره باز خواهد گشت. پس برای اینکه بتوانید برای بهبود ثبات و استحکام پوست خود کاری کنید این کرم را هر شب مصرف کرده و از داشتن پوستی یکدست لذت ببرید.

ترکیبات:

عصاره پالپ آن که سرشار از اسید مالئیک است و عصاره هسته آن که سرشار از Phytosterol هاست. اولی در تولید سه ماده اصلی تشکیل دهنده پوست یعنی اسید هیالورونیک + کلاژن + الاستین مؤثر بوده و دومی اتصال لایه درم و اپیدرم را تقویت می کند. تأثیر لیفتینگ این محصول بر پوست ۲ برابر خواهد بود.

برای دیدن :

ایـران دخــت 

 

 

 

 

نوشته های مرتبط

علل سردرد و پیشگیری و از آن

صدیقه مخلوق پور

۱۰ تا از بهترین ریمل ها ی ۲۰۲۰ به انتخاب مجله ی ELLE

مدیر محتوا

۵ ویژگی برای خط چشم شما که نیاز است داشته باشد

مدیر محتوا

ارسال دیدگاه

هفده − 17 =