۱۱ آذر ۱۴۰۲
نقد لوازم آرایشی بهداشتی

بررسی بالم لب کامان

رفع خشکی و ترک لب ، بررسی بالم لب کامان ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، بررسی بالم لب کامان

بررسی بالم لب کامان ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، بررسی بالم لب کامان

 

بررسی بالم لب کامان :

بالم لب کامان :

بالم لب کامان به رفع خشکی و ترک های لب کمک می ‌کند. خشکی لب مخصوصاْ در فصول سرد سال بسیار آزار دهنده است و ظاهری نامطلوب به لب ها می ‌دهد. خشکی لب ها همچنین می تواند در اثر مصرف برخی داروها، ایجاد شود. داشتن لب‌ های ترک خورده و خشک مخصوصاْ برای بانوان اصلاْ زیبا نیست. این مسئله همیشه از مشکلات و دغدغه های افراد زیادی بوده است.

بالم لب کامان، محصولی است که ۱۶ ساعت ماندگاری دارد. و به نرم شدن لب ها کمک بسیاری می کند. ویتامین‌های A و E موجود در این بالم به رفع سریع ‌تر خشکی لب ها کمک می‌ کنند. این بالم در طعم و رایحه های مختلفی از جمله عسل، توت فرنگی، گیلاس و عسل تولید و عرضه می ‌شود. روغن آرگان از ترکیبات موثر موجود در این محصول می باشد که خاصیت رطوبت ‌رسانی و نرم کنندگی دارند و از پوسته پوسته شدن لب‌ ها نیز جلوگیری می کند.

خواص روغن آرگان :

روغن آرگان از جمله روغن های بسیار مفید برای پوست و مو، می باشد. اما لازم به ذکر است که بدانید فواید این روغن تنها مخصوص پوست و مو نیست. روغن آرگان را از هسته‌ های درخت آرگان که بومی مراکش است، بدست می آوردند. روغن آرگان موجود در بالم لب کامان، به عنوان مرطوب کننده لب عمل کرده و خشکی لب ها را به سرعت از بین می ‌برد.

روغن آرگان سرشار از ویتامین E بوده و علاوه بر تقویت پوست و لطافت موها، به نرم شدن پوست لب نیز کمک می ‌کند.

ویژگی ها :

  • ماندگاری بالا (۱۶ ساعت)
  • جلوگیری از خشک شدن و ترک لب
  • بهبود خشکی و ترک های لب
  • حاوی روغن آرگان
  • حاوی ویتامین‌های A و E
  • ترمیم کننده لب
  • نرم کننده لب

برای بهبود و درمان سریع تر خشکی و ترک های لب، می توانید روزانه چند بار از بالم لب کامان استفاده کنید.

 

برای دیدن :

بررسی مداد لب پیپا

بررسی رژ لب جامد کالیستا

بررسی رژلب جامد گاش GOSH

نقد و بررسی تثبیت کننده رژ لب آرت دکو ARTDECO Magic Fix

بررسی رژ لب مایع نیکس مدل  Soft Matte، کلیک کنید.

ایراندخـت 

نوشته های مرتبط

بررسی خط چشم ماژیکی مک

فاطمه میرزایی

ریمل بی یو (Be Yu) و ویژگی های آن

مدیر محتوا

بررسی رژ لب مایع نیکس مدل  Soft Matte

مدیر محتوا

ارسال دیدگاه

سه × پنج =