۲۸ خرداد ۱۴۰۳
نقد لوازم آرایشی بهداشتی

بررسی بالم لب کامان

رفع خشکی و ترک لب ، بررسی بالم لب کامان ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، بررسی بالم لب کامان

بررسی بالم لب کامان ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، خواص روغن آرگان ، فواید روغن آرگان ، ویتامین E ، تقویت پوست ، بالم نرم و براق کننده لب ، رفع خشکی و ترک های لب ، بررسی بالم لب کامان

 

بررسی بالم لب کامان :

بالم لب کامان :

بالم لب کامان به رفع خشکی و ترک های لب کمک می ‌کند. خشکی لب مخصوصاْ در فصول سرد سال بسیار آزار دهنده است و ظاهری نامطلوب به لب ها می ‌دهد. خشکی لب ها همچنین می تواند در اثر مصرف برخی داروها، ایجاد شود. داشتن لب‌ های ترک خورده و خشک مخصوصاْ برای بانوان اصلاْ زیبا نیست. این مسئله همیشه از مشکلات و دغدغه های افراد زیادی بوده است.

بالم لب کامان، محصولی است که ۱۶ ساعت ماندگاری دارد. و به نرم شدن لب ها کمک بسیاری می کند. ویتامین‌های A و E موجود در این بالم به رفع سریع ‌تر خشکی لب ها کمک می‌ کنند. این بالم در طعم و رایحه های مختلفی از جمله عسل، توت فرنگی، گیلاس و عسل تولید و عرضه می ‌شود. روغن آرگان از ترکیبات موثر موجود در این محصول می باشد که خاصیت رطوبت ‌رسانی و نرم کنندگی دارند و از پوسته پوسته شدن لب‌ ها نیز جلوگیری می کند.

خواص روغن آرگان :

روغن آرگان از جمله روغن های بسیار مفید برای پوست و مو، می باشد. اما لازم به ذکر است که بدانید فواید این روغن تنها مخصوص پوست و مو نیست. روغن آرگان را از هسته‌ های درخت آرگان که بومی مراکش است، بدست می آوردند. روغن آرگان موجود در بالم لب کامان، به عنوان مرطوب کننده لب عمل کرده و خشکی لب ها را به سرعت از بین می ‌برد.

روغن آرگان سرشار از ویتامین E بوده و علاوه بر تقویت پوست و لطافت موها، به نرم شدن پوست لب نیز کمک می ‌کند.

ویژگی ها :

  • ماندگاری بالا (۱۶ ساعت)
  • جلوگیری از خشک شدن و ترک لب
  • بهبود خشکی و ترک های لب
  • حاوی روغن آرگان
  • حاوی ویتامین‌های A و E
  • ترمیم کننده لب
  • نرم کننده لب

برای بهبود و درمان سریع تر خشکی و ترک های لب، می توانید روزانه چند بار از بالم لب کامان استفاده کنید.

 

برای دیدن :

بررسی مداد لب پیپا

بررسی رژ لب جامد کالیستا

بررسی رژلب جامد گاش GOSH

نقد و بررسی تثبیت کننده رژ لب آرت دکو ARTDECO Magic Fix

بررسی رژ لب مایع نیکس مدل  Soft Matte، کلیک کنید.

ایراندخـت 

نوشته های مرتبط

نقد و بررسی پنکک فشرده ی لاکورت

مدیر محتوا

کرم پودر بلک دایموند مای ، نقد و بررسی

مدیر محتوا

بررسی شامپو کراتینه هیر واتر

فاطمه میرزایی

ارسال دیدگاه

یک × 2 =