۸ آذر ۱۴۰۲
نقد لوازم آرایشی بهداشتی

بررسی محلول آرایش پاک کن لافارر

بررسی محلول آرایش پاک کن لافارر ، محلول دوفاز لافارر ،  محلول پاک کننده آرایش لافارر ، پاک کننده صورت لافارر ، آرایش پاک کن چیست ، تونر لافارر  ، محصولات لافارر ، آرایش پاک کن خانگی ، ژل شستشوی صورت لافارر

بررسی محلول آرایش پاک کن لافارر ، محلول دوفاز لافارر ،  محلول پاک کننده آرایش لافارر ، پاک کننده صورت لافارر ، آرایش پاک کن چیست ، تونر لافارر  ، محصولات لافارر ، آرایش پاک کن خانگی ، ژل شستشوی صورت لافارر ، محصولات لافارر ف ژل شستشوی صورت لافارر

 

بررسی محلول آرایش پاک کن لافارر :

محلول آرایش پاک کن پوست های معمولی و چرب لافارر :

آرایش پاک کن لافارر برای انواع پوست تولید می شود به همین منظور بهتر است در ابتدا و قبل از خرید به نوع پوست تان توجه کنید. در این پست به بررسی محلول پاک کننده لافارر که مخصوص پوست های ممولی و چرب می باشد؛ می پردازیم. از مزایای این محصول این است که این محلول، نیازی به آبکشی ندارد. می توانید با استفاده از این محلول، آرایش و آلودگی های پوست را پاک کند. این محصول سرشار از عصاره های گیاهی می باشد و پوست را به صورت عمیق تمیز می کند.

ویژگی ها :

  • مات و بدون ایجاد براق شدن پوست
  • حاوی عصاره خیار
  • حاوی عصاره بابونه
  • حاوی عصاره آلوئه ورا
  • بدون نیاز به آبکشی
  • تنظیم چربی پوست
  • باز کردن منافذ بسته ی پوست
  • سرشار از عصاره های گیاهی
  • پاک کنندگی عمیق پوست

ترکیبات :

گلیسیرین، پلوکسامر-۱۸۴، پی ای جی-۴۰، روغن کرچک، آب دیونیزه، پلی سوربات ۲۰، سدیم هیالورونات، دکسپانتنول، آلانتوئین، عصاره خیار، عصاره بابونه، عصاره آلوئه ورا، عصاره آنوناسه، اولینولیک اسید، زینک گلوکونات، فنوکسی اتانول، بنزوئیک اسید، کپریلیل گلیکول، اسانس.

اثرات عصاره خیار روی پوست :

همه ما از اثرات شگفت انگیز و بی نظیر خیار برای سلامتی پوست باخبریم. در واقع مصرف خیار و حتی استفاده از ماسک های حاوی خیار، موجب طراوت، شادابی و روشن شدن پوست می شود. در بسیاری از کرم ها و پاک کننده های آرایشی نیز از عصاره خیار استفاده می‌شود. خیار، استحکام پوست را تقویت می کند و همچنین از بروز چین و چروک جلوگیری می کند. می دانیم که با افزایش سن و سایر عوامل محیطی، پوست تیره و خشک می شود، استفاده از ماسک خیار و محصولات حاوی عصاره خیار یکی از بهترین راه ها برای روشن شدن پوست می باشد. ویتامین E موجود در خیار در رفع چین و چروک های پوست به طور مؤثر عمل می کند.

خیار برای منافذ پوست بسیار مفید و مؤثر است. خیار به روشن ‌سازی و جوان شدن پوست کمک می‌ کند، و پاک ‌کننده طبیعی پوست شناخته می شود. همچنین آب‌ رسان و مرطوب ‌کننده بسیار مناسبی برای پوست نیز می باشد.

طریقه مصرف :

پنبه را به مقداری از محلول پاک کننده لافارر آغشته کنید و به آرامی روی پوست خود بکشید. 

 

برای دیدن : 

ژل ضد جوش اورژانسی پرودرما 

ژل شستشوی صورت سینره 

سرم دو فاز رطوبت رسان دیترون حاوی کراتین و روغن آرگان، نقد و بررسی 

معرفی میسلار واتر(محلول پاک کننده ی آرایش) بایودرما مدل Sensibio H2O، کلیک کنید.

ایرانـدخت 

نوشته های مرتبط

نقد و بررسی ماسک موی دیترون حاوی عصاره ی انار

مدیر محتوا

ژل ضد جوش اورژانسی پرودرما

فاطمه میرزایی

نقد و بررسی فوندیشن بورژوآ (کرم پودر) سری Air Mat

مدیر محتوا

ارسال دیدگاه

4 × یک =