۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
پوست مو زیبایی مجله ایران دخت

عوارض کوتاه کردن پیشانی

عوارض کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ کوتاه کردن پیشانی ٬ عمل جراحی پلاستیک پیشانی ، عوارض کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ کوتاه کردن پیشانی ٬ عمل جراحی پلاستیک پیشانی

عوارض کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ کوتاه کردن پیشانی ٬ عمل جراحی پلاستیک پیشانی ، عوارض کوتاه کردن پیشانی ٬ جراحی کوتاه کردن پیشانی ٬ کوتاه کردن پیشانی ٬ عمل جراحی پلاستیک پیشانی

 

عوارض کوتاه کردن پیشانی:

باقی ماندن جای زخم اولین عارضه این جراحی است. خط برش که در محل رویش مو است همیشه کاملاً باقی می ماند و دیده می شود که اگر فرد جوان باشد بالطبع مشکلات زیبایی برایش بیشتر خواهد بود.

مشکل دیگری که در پی این جراحی به وجود خواهد آمد این است که پوست ناحیه ای که مورد جراحی قرار گرفته، بی حس خواهد شد.زیرا این برش باعث قطع شدن اعصاب پوستی این ناحیه می شود. بنابراین سرما، گرما،بریدگی سطحی، ضربه یا آسیب و… در این ناحیه از پوست حس نخواهد شد که حسن کردن همین ها ممکن است باعث آسیب های دیگری شود. به علاوه در خصوص این عمل خاص، بلند کردن پوست سر به خودی خود می تواند در خونرسانی به این ناحیه مشکل ایجاد کرده و باعث ریزش مو در کل ناحیه جلوی سر شود.

مثل هر عمل جراحی دیگری غیر از عوارض مربوط به بیهوشی، خونریزی یا عفونت محل جراحی نیز وجود دارد. همچنین اگر این عمل توسط پزشکی که جراح پلاستیک نیست و تخصص کافی ندارد، انجام شود ممکن است به شیوه کاملاً درستی انجام نشود و عوارض بیشتری به همراه داشته باشد. مثلاً ممکن است پوست سر بیش از حد کشیده شود، به زور دو محل جدید را به هم رسانده باشد و در محل بخیه فشار وارد شود که این کشش احتمال باز شدن زخم و ریزش مو را بیشتر می کند. نامتقارن بودن ابروها برا ثر کشش هم ممکن است بر اثر عدم مهارت کافی جراحی که تخصص ندارد هم رخ دهد.

برای دیدن :

ایران دخت

نوشته های مرتبط

مزایا و شایعات در مورد دتاکس واتر

مدیر محتوا

میوه های چاق کننده و پر کالری کدامند ؟؟؟

حسنا سیدجودت

آشنائی با ویتامین ھای محرک رشد مو

هادی گراوندی

۲ دیدگاه

ناشناس ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ at ۴:۲۵ ب٫ظ

پستاتون حرف نداره

پاسخ
هادی گراوندی ۱۴۰۰-۰۱-۲۴ at ۱۲:۴۸ ب٫ظ

سپاس

پاسخ

ارسال دیدگاه

یک × پنج =