۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
نقد لوازم آرایشی بهداشتی

سرم دو فاز رطوبت رسان دیترون حاوی کراتین و روغن آرگان، نقد و بررسی

سرم دو فاز رطوبت رسان دیترون

سرم دو فاز رطوبت رسان دیترون

در این متن نقد و بررسی اسپری سرم دو فاز و رطوبت رسان دیترون را خواهیم داشت که برای بانوان که علاقه مند به آبرسانی و ترمیم مو های آسیب دیده شان هستند مناسب است. این محصول تولید کمپانی ایرانی رجین رخ می باشد و در بسته بندی هایی به صورت بطری پلاستیکی و حجم ۲۵۰ میلی لیتر عرضه می شود.

این سرم گرچه حاوی روغن آرگان می باشد اما برای مو های چرب نیز مناسب بوده و علاوه بر روغن حاوی کراتین نیز می باشد. ظاهر این محصول و بسته بندی دارای اپلیکاتور اسپری بوده که توسط آن به راحتی می توانید بر روی مو های خود اسپری کنید. به دلیل وجود موادی مانند کراتین هیدرولیز شده در ترکیبات این محصول، توانایی ترمیم و تغذیه ی ساقه ی مو های خشک و آسیب دیده را دارد و به آن ها ظاهری متفاوت می بخشد.

علاوه بر این ها این محصول دارای خاصیت افزایش درخشندگی و نرمی مو ها می شود بدون اینکه هیچ اثری از چرب شدن مو ها وجود داشته باشد که این خاصیت نیز به دلیل وجود ترکیبات سیلیکونی موجود در این سرم ایجاد می شود. از خواص دیگر می توان صاف کردن مو ها را نام برد که به منظور جلوگیری از گره خوردن مو انجام می شود. یکی از ترکیباتی که در این محصول بافت مو را نرم و با لطافت می کند و خاصیت شانه پذیری مو را افزایش می دهد، در واقع روغن آرگان موجود در آن می باشد.

این سرم دو فاز رطوبت رسان برای استفاده ی چه کسانی مناسب است؟؟؟  مو

امروزه عوامل مختلف و بسیار زیادی وجود دارد که مو ها را در معرض آسیب دیدن قرار می دهد. از دلایلی مانند استفاده ی از وسایلی مانند اتوی مو و سشوار و یا ایجاد تغییراتی مانند رنگ کردن و قرار گرفتن در معرض نور خورشید گرفته تا عواملی مانند شست و شوی زیاد که موجب خشک شدن و گره خوردن مو ها می شود، همگی سبب کاهش سلامتی و شادابی مو ها می شوند.

در این موارد، محصولی را که شما برای حفظ سلامتی و ظاهر مو هایتان نیاز دارید، اسپری دو فاز می باشد. اما زمان استفاده از این مدل اسپری بعد از حمام و بعد از شستن مو ها است. توصیه می شود که به منظور استفاده سر  خود را به سمت پایین بگیرید و مو هایتان را در حالت آویزان در بیاورید، سپس از این سرم در لا به لای آن ها اسپری کنید. دقت کنید که بهترین وضعیت مو برای استفاده از این محصول، مو های مرطوب است.

مختصری از ویژگی های کلی سرم دو فاز و رطوبت رسان دیترون، دارای کراتین و روغن آرگان: مو

  • ساقه ی مو های آسیب دیده و خشک را بهبود می بخشد.
  • با وجود داشتن روغن مفید برای مو ، احساس چرب شدن مو را ایجاد نمی کند.
  • ویژگی هایی مانند درخشندگی و نرمی مو را تقویت می کند.
  • ترکیبات مفیدی مانند روغن آرگان و کراتین دارد.
  • از گره خوردگی بعد از شست و شوی مو ها جلوگیری می کند.
  • استفاده ی راحت به وسیله ی اپلیکاتور اسپری
  • مغذی برای مو ها
  • هیدراته کردن و آب رسانی مو ها

طریقه ی استفاده از اسپری دو فاز دیترون:

همان طور که پیش تر به آن اشاره کردیم، این محصول از نوع ترکیبات مراقبتی بعد از شست و شو است و بهتر است زمانی که مو ها مرطوب هستند، بر روی آنها اعمال شود. بعد از اسپری کردن این محصول بر روی مو می توانید مو ها را شانه و یا سشوار کشیده و یا از سایر وسایل حرارتی مو استفاده کرده و مو را به هر حالت که دلخواه تان است دربیاورید.

نکته ای که در ارتباط با دو فاز بودن این محصول وجود دارد این است که، زمانی که سرم بدون حرکت باشد فاز های آن از یک دیگر جدا می شوند. بنابر این قبل از استفاده از آن باید بطری را به خوبی تکان دهید تا هر دو فاز آن به خوبی با هم ترکیب شود.

دقت کنید که …

در زمان استفاده مراقب باشید که با چشم هایتان تماس پیدا نکند. مو

در صورتی که این ترکیب با چشم ها تماس پیدا کرد، حتما آن ها را با آب فراوان

شست و شو دهید.

مانند سایر ترکیبات آرایشی و بهداشتی در جای خشک و خنک و به دور از نور و تابش

مستقیم خورشید نگهداری شود.

از دسترس اطفال دور نگه داری شود.      مو

برای دیدن مطالب بیشتر اینجا کلیک کنید. 

 

دیترون

نوشته های مرتبط

نقد و بررسی ژل شوینده ی صورت اون (Avène Cleanance Gel Cleanser)

مدیر محتوا

معرفی و بررسی پنکک میس رز

فاطمه میرزایی

نقد و بررسی ماسک موی دیترون حاوی عصاره ی انار

مدیر محتوا

ارسال دیدگاه

یک × دو =