۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
پوست مو زیبایی مجله ایران دخت

حجامت صورت و فواید آن برای پوست

خواص حجامت ، خواص حجامت صورت ، فواید انجام حجامت برای پوست ، تاثیر حجامت بر رنگ پوست ، حجامت چیست ،

خواص حجامت ، خواص حجامت صورت ، فواید انجام حجامت برای پوست ، تاثیر حجامت بر رنگ پوست ، حجامت چیست ، خواص حجامت ، خواص حجامت صورت ، فواید انجام حجامت برای پوست ، تاثیر حجامت بر رنگ پوست ، حجامت چیست ، 

 

حجامت صورت و فواید آن برای پوست:

صنعت مراقبت از پوست همواره درمان های جدیدی را ارائه میکند که نوید دهنده این است که پوست رویاهای شما را به شما هدیه می کند. در حالی که همه این درمان‌ها در اثبات سخنان خود موفق نبوده اند ، تعداد کمی از آنها محبوبیت واقعی پیدا کرده و حتی مهر تایید مشهور را نیز دریافت کرده اند.

یکی از این روش های درمانی که به نظر می رسد افراد زیادی را به خود جلب کرده حجامت صورت است. یک روش قدیمی برای بهبود گردش خون ، اکنون از حجامت صورت برای لیفت پوست به طور طبیعی استفاده می شود. در ادامه، هر آنچه در مورد حجامت صورت باید بدانید ، از جمله نحوه انجام آن و فواید آن را بازگو خواهیم کرد. 
بیایید شروع کنیم…

حجامت صورت چیست؟

حجامت صورت فرایندی است که با استفاده از ساکشن مکش باعث تحریک عضلات خوابیده صورت شما می شود تا اثرات لیفت صورت را تحویل دهد. این یک روش منحصر به فرد طبیعی برای بهبود گردش خون ، تخلیه لنفاوی و بهبود ترمیم سلول است.  حجامت صورت یک عمل قدیمی است ، یک روش عالی برای از بین بردن تنش عضلانی و درخشش جوانی به صورت شما است.

روند کار چگونه است؟

اولین قدم ، مانند هر صورت دیگر ، تمیز کردن و سم زدایی کامل پوست است. پس از پاکسازی ، کمی سرم یا روغن صورت بمالید تا جلوه ای کمی لغزنده به پوست شما بخشد. با این کار استفاده از فنجان مکش بسیار راحت تر خواهد بود. برای یک مبتدی ، همیشه از کوچکترین اندازه لیوان ها استفاده کنید و اندازه بزرگتر را برای جوانب مثبت و حرفه‌ای تر بگذارید. هنگام شروع ، این روش درمانی را فقط یک بار در روز و به مدت پنج دقیقه ، ترجیحاً با برنامه مراقبت از پوست در شب انجام دهید. 
اطمینان حاصل کنید که بیش از ۱۰ تا ۱۵ ثانیه از یک فنجان در آن قسمت استفاده می کنید.

توجه:  در صورت داشتن آکنه فعال از انجام این روش درمانی در خانه خودداری کنید.

 

حجامت طبیعی با حجامت صورت چه تفاوتی دارد؟

قابل توجه ترین تفاوت این است که برخلاف فنجان های بدن ، کاپ های صورت ایستا نیستند. که به این معنی است که آنها تحریک کافی برای بهبود جریان خون و تخلیه لنفاوی ایجاد می کنند. این همان چیزی است که به صورت شما درخشش زیبایی می بخشد. 

علاوه بر این ، حجامت صورت فقط از یک فنجان استفاده می کند که در اطراف صورت

حرکت می کند و فقط برای چند ثانیه باقی می ماند ، در حالی که روش حجامت بدن

به چندین فنجان نیاز دارد ، که می تواند کبودی زیادی ایجاد کند.

برای دیدن :

مراقبت از مشکلات پوستی در پاییز

یخ و زیبایی پوست و مو

رفع جوش های سرسیاه با خمیر دندان

چند نکته برای پوست های چرب

ماسک لایه بردار گوجه فرنگی و شکر برای پوست صورت

۲۱ روش پیشگیری از مشکلات پوست، کلیک کنید.

ایران دخت 

نوشته های مرتبط

راه هایی طبیعی برای افزایش وزن

زهرا دژ پسند

برای مشکلات پوستی من میکرونیدلینگ مناسب است؟

صدیقه مخلوق پور

آشنایی با اسپری دو فاز

مدیر محتوا