۳۱ خرداد ۱۴۰۳
اخبار داغ

درآمدزایی برای کاربران ایران دختی

درآمدزایی برای کاربران ایران دختی

درآمدزایی برای کاربران ایران دختی ، اپلیکیشن ایران دخت ، درآمدزایی برای کاربران ایران دختی

 

آیا می دانستید از طریق همین اپلیکیشن «ایران دخت» (نسخه ۵ به بعد) می توانید کسب درامد کنید؟

هر کاربری که ایران دخت را بر روی گوشی خود نصب کند (چه اندروید و چه iOS) صاحب یک کد شناسایی خواهد شد و در ابتدا ۱۰۰۰۰ تومان هدیه می گیرد که به کیف پول ایشان واریز می شود. این کد در همان ابتدای نصب به شما داده می شود. اگر هم آنرا فراموش کرده اید کافی است وارد منوی برنامه شده و گزینه معرفی به دوستان را انتخاب کنید. در همان ابتدای صفحه کد خودرا مشاهده خواهید کرد.

حال، کافیست «ایران دخت» را به دوستان و آشنایان و بستگان خود معرفی کنید و به آنان بسپارید هنگام نصب، کد شما را بعنوان معرف، وارد کنند. هر شخصی که کد شما را بعنوان معرف وارد نماید باعث می شود ۲۰۰۰ تومان به کیف پول شما واریز گردد.

ضمناً از آن پس، مادامیکه آن دوستان شما از طریق «ایران دخت» در سالن های زیبایی نوبت رزرو کنند درصدی از هزینه ای که می پردازند به کیف پول شما واریز می شود.

در همان صفحه دعوت از دوستان بر دکمه پایین صفحه هم می توانید کلیک کنید تا بصورت اتوماتیک متن دعوت از دوستانتان ساخته شود که می توانید آنرا از طریق اینستاگرام، تلگرام، واتس اپ و … برای دوستانتان ارسال کنید.

 

 

ایراندخـت ایـران دخـت رأس ساعت ده و سی و پنج دقیقه، کارنامه آزمون خود را خواهید داشت و شخصی که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشد برنده مسابقه خواهد بود که همان لحظه معرفی خواهد شد و دو روز بعد جایزه خود را دریافت خواهد کرد. رأس ساعت ده و سی و پنج دقیقه، کارنامه آزمون خود را خواهید داشت و شخصی که بیشترین پاسخ صحیح را داده باشد برنده مسابقه خواهد بود که همان لحظه معرفی خواهد شد و دو روز بعد جایزه خود را دریافت خواهد کرد.

نوشته های مرتبط

انتخاب برترین سالن های زیبایی و پرسنل سال ۹۹

مدیر محتوا

برنده مسابقه معرف فعال خرداد ماه ۱۴۰۰ مشخص شد

مدیر محتوا

رزرو آنلاین نوبت تخفیفی سالن های زیبایی

irandokht admin