۵ اردیبهشت ۱۴۰۳
پوشاک و مد مجله ایران دخت

راهنمای انتخاب کلاه زمستانی برای بانوان

راهنمای انتخاب کلاه زمستانی برای بانوان ، لباس زمستانی زنانه ، جدیدترین کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه ، کلاه زمستانی ، مدل کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه ،

راهنمای انتخاب کلاه زمستانی برای بانوان ، لباس زمستانی زنانه ، جدیدترین کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه ، کلاه زمستانی ، مدل کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه ، لباس زمستانی زنانه ، جدیدترین کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه ، کلاه زمستانی ، مدل کلاه زمستانی ، مدل کلاه زنانه

 

راهنمای انتخاب کلاه زمستانی برای بانوان :

کلاه های زمستانی یکی از پوشش های زیبا و مهمی می باشند که بیشتر بانوان نمی دانند چگونه باید کلاه مناسبی انتخاب کنند. در این مقاله به صورت مختصر به برخی از  نکات مهم که بایستی در انتخاب و خرید کلاه زمستانی در نظر گرفته شود، اشاره می کنیم.

انتخاب کلاه زمستانی :

برای انتخاب یک کلاه زمستانی لازم است موارد زیر را مورد توجه قرار دهید.

شکل صورت :

اگر مطمئن نیستید بهترین کلاه زمستانی برای شما کدام است، ابتدا فرم صورت خود را در نظر بگیرید. بهتر است بدانید که مانند مدل مو، هر کلاه متناسب با هر فرم صورت نیست.

جنس انواع کلاه زمستانی :

کلاه های زمستانی از پارچه های گرمتر از کلاه های تابستانی ساخته می شوند. پشم ، نمد ، خز و پشم گوسفند از انواع کلاه های زمستانی می باشند.

رنگ گلاه :

رنگ کلاه غالباً در مناسب بودن شرایط، نقش مهمی ایفا می کند. کلاه های با رنگ تیره یا کلاه های طرح دار معمولاً مورد انتخاب افرادی  بیشتری قرار می گیرند. اگر می خواهید شب ها در حال دویدن یا دوچرخه سواری باشید یا اگر ورزش های زمستانی شدید انجام می دهید و ممکن است نیاز به نجات داشته باشید، به همین منظور رنگ های روشن و نئون بهترین انتخاب ها هستند. برای کار یا شرکت در مرسم رسمی به رنگ های تیره و رنگ های خنثی و ملایم بچسبید. کلاه های سیاه، قهوه ای، خاکستری و سرمه ای نیز کمی متنوع تر هستند.

سربند های زمستانی :

اگرچه از نظر فنی، سربندهای زمستانی، کلاه نیستند، اما سربند خز یک گزینه محبوب برای زمستان است و پوشیدن آن از یک کلاه خز کامل راحت تر است. سربندهای خز برای کسانی که صورت ساختاری یا گرد دارند مناسب است. سربندها در بین اسکی بازان نیز محبوب می باشند.

سر بند ها معمولاً از مواد پشم گوسفند سبک ساخته می شود. آن ها علاوه بر گرم نگه داشتن سر و گوش ها، در دور نگه داشتن موها از صورت نیز عالی هستند. بعضی از سربند ها بسیار نازک هستند و می توانند در زیر کلاه های ایمنی نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

 

 

برای دیدن :

در روزهای بارانی چه نپوشیم؟

معرفی انواع بوت و نیم بوت زنانه، کلیک کنید.

ایران دخت 

نوشته های مرتبط

تقویت حافظه درس ۲

هادی گراوندی

خواص بی نظیر عسل برای مو …

هادی گراوندی

۷ مزیت استفاده از امگا۳ برای پوست و مو

مدیر محتوا

ارسال دیدگاه

سه + یک =