12.8 C
تهران
5 اردیبهشت 1403
آیین نامه جشنواره آیین نامه ها

آئین نامه جشنواره

آئین نامه جشنواره کشوری انتخاب برترین آرایشگران و سالنهای زیبایی «ایران دخت»

مقدمه

با یاری خداوند متعال ، اولین دوره جشنواره صنعت زیبایی کشور با زیر دسته جشنواره انتخاب برترین آرایشگران و سالنهای زیبایی  از تاریخ 1 بهمن 1400 لغایت اردیبهشت ماه 1401 در سراسر کشور برگزار خواهد شد. همایش اختتامیه جشنواره با حضور بزرگان و فعالین عرصه زیبایی کشور جهت تقدیر از برگزیدگان بخش مردمی و هیأت داوران جشنواره در تهران و بر پایه دستورالعملهای پیشگیرانه ستاد ملی مبارزه با کرونا برگزار خواهد شد.

اهداف

بانوان پرتلاش و هنرمند ایرانی که در عرصه صنعت زیبایی فعالیت دارند و در چرخه اقتصادی کشور همواره سهم عمده ای را داشته اند لایق دیده شدن و تقدیر بوده و هستند.

«ایران دخت» یکی از اهداف اصلی خود را کمک به رونق هرچه بیشتر مشاغل صنعت زیبایی می داند و با برگزاری چند دوره از جشنواره در چند سال گذشته در سطح استانی، نقشه راه خوبی را ترسیم نموده و با کمک همکاران خود و شرکتها و نهادهای دیگر امسال جشنواره را در سطح کشوری برگزار نموده تا طلایه دار جشنواره ای باشد که برای همه آرایشگران کشور بستری را فراهم کند تا با زیرساختی قوی که به تکنولوژیهای نرم افزاری، فناوری اطلاعات و هوش مصنوعی مجهز شده است رقابتی سالم را در بین این عزیزان ایجاد کند و با همکاری بهترین داوران و مدرسین بین المللی کشور دبیرخانه ای منسجم و خوش فکر و خوش قریحه مرجعی شود برای تعیین و معرفی برترین آرایشگران و سالنهای زیبایی کشور.

و مهم تر از آن، محکی باشد برای میزان توانمندی آرایشگران سراسر کشور تا بعد از شناسایی نقاط ضعف، بتوانند در کارگاههای آموزشی بسیار معتبر، خود را ارتقا داده و برای رقابتهای بعدی آمادهد شوند.

برنامه ها

جشنواره و مسابقات، در دو بخش «گزینش مردمی» و «گزینش هیأت داوران» بصورت جداگانه برگزار میشود.

🔵 گزینش مردمی: مردم، داور این بخش از مسابقات هستند.

🔵 گزینش هیأت داوران: هیأت داوران تخصصی ایران دخت، داور این بخش از مسابقات هستند.

 

لاینهای برگزاری مسابقات

ناخن، شینیون، رنگ، تتو، مژه، میکاپ، کوتاهی مو، کراتینه، فیشیال

ارسال دیدگاه