۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
اخبار داغ درباره ایران دخت

هر ماه یک میلیون تومان جایزه

ایران دخت رو به دوستات معرفی کن و جایزه بگیر

ایران دخت رو به دوستات معرفی کن و جایزه بگیر

هر ماه یک میلیون تومان جایزه

از اردیبهشت امسال، در انتهای هرماه از بین کاربرانی که در طی یک ماه گذشته اپلیکیشن ایران دخت را به دوستان خود معرفی کرده باشند و بیش از ۳۰ نفر از دوستان ایشان، این اپلیکیشن را با کد معرف آنان نصب کرده باشند قرعه کشی شده و به یک نفر، یک میلیون تومان هدیه داده می شود.

روش شرکت در مسابقه:

اگر اپلیکیشن ایران دخت را به دوستان خود معرفی کنید و آنان هنگام نصب و ثبت نام، کد عضویت شما را بعنوان معرف وارد کنند ۲،۰۰۰ تومان به کیف پول شما واریز میشود تا به نحوی از این عمل شما قدردانی شده باشد.

اگر کد عضویت خودرا فراموش کرده اید مطابق تصویر، از منوی برنامه، گزینه «دعوت از دوستان» را انتخاب کنید تا کد عضویت خود را ببینید.
هر ماه یک میلیون تومان جایزه

ضمنا با فشردن دکمه انتهایی صفحه «دعوت از دوستان»، خود برنامه یک دعوتنامه برای شما ایجاد میکند و کافی است آنرا از طریق تلگرام، واتس اپ، پیامک، اینستاگرام و غیره برای دوستان خود ارسال کنید. در این دعوتنامه کد عضویت شما هم نوشته شده و نیازی به حفظ کردن آن ندارید.

                               

اگر اپلیکیشن ایران دخت را به دوستان خود معرفی کنید و آنان هنگام نصب و ثبت نام، کد عضویت شما را بعنوان معرف وارد کنند، از آن پس برای همیشه، هرگاه با اپلیکیشن ایران دخت در سالنها و کلینیکهای زیبایی نوبتی رزرو کنند، یک درصد از هزینه آن خدمات به کیف پول شما واریز میشود.

بنابراین همیشه کسب درامد خواهید داشت.

 

جدای از این همه امتیاز، در انتهای ماه در قرعه کشی جایزه یک میلیون تومانی هم شرکت داده خواهید شد.

هر ماه یک میلیون تومان جایزه

نوشته های مرتبط

برنده مسابقه معرف فعال خرداد ماه ۱۴۰۰ مشخص شد

مدیر محتوا

رزرو نوبت سالن های زیبایی

irandokht admin

شرکت در مسابقات هفتگی ایران دخت

irandokht admin

ارسال دیدگاه

9 + یازده =