تو، مدیر سالن‌ یا کلینیک زیبایی هستی

تأمین دستگاه اسکن سه بعدی پیشرفته برای تو:

اسکنر سه بعدی ایران دخت

مناسب آرایش دائم، جراحی پلاستیک، جراحیهای لاغری و …

اسکنرهای سه بعدی از تکنیکهای مختلفی برای اسکن سه بعدی استفاده میکنند. اسکنرهای از نوع فعال با تابش اشعه ایکس، مادون قرمز و لیزر و دریافت بازتاب از جسم و شخص مورد نظر، مدل سه بعدی را تولید میکنند اما اسکنرهای از نوع غیرفعال هیچ اشعه ای ندارند و از بازتابش نور خورشید در اسکنهای خود استفاده میکنند.

امروزه اسکنرهای سه بعدی غیرفعال در کاربردهای زیبایی و جراحی پلاستیک کاربردهای زیادی پیدا کرده اند.

در این روش، تغییراتی که در حین کار زیبایی یا جراحی قرار است بر روی فرد انجام شود بر روی مدل سه بعدی فرد انجام میشود و در نتیجه متقاضی میتواند قبل از انجام کار یا عمل، تغییرات نهایی را بصورت سه بعدی و از همه زوایا مشاهده کند و تصمیم گیری بهتری داشته باشد.

کاربردهای اسکنرهای سه بعدی:

تزریق ژل و چربی، کاشت مو، زیبایی فک و چانه با پروتز، جراحی سینه (ریداکشن ماموپلاستی)، راینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی، لیپوساکشن یا لیپوماتیک و …

 

روی صحبت ایران‌دخت با مدیران سالنها و کلینیکهای زیبایی:

۱- اگه توانایی خرید این دستگاه اسکنر سه بعدی رو داری به ما پیام بده، بهت مشاوره میدیم. هرکجای کشور که باشی میاریم برات نصبش میکنیم، آموزشت میدیم، پشتیبانی و تعمیراتشم با ما. حله؟!

۲- اگه توانایی یا قصد خریدش رو نداری، باز هم به ما پیام بده تا بعد از اینکه در ایران‌دخت عضو شدی، امکان استفاده از این دستگاه رو برای سالن یا کلینیکت فراهم کنیم. دستگاه از ما، کار و مشتری از تو. با هم کنار میایم. اوکی؟!

۳- از طریق پیج اینستاگرام یا کانال تلگرام ایران‌دخت با ما در ارتباط باش.

۴- اپلیکیشن ایران‌دخت رو هم نصب کن تا ببینی کدوم سالن یا کلینیک در شهر تو از این سیستم داره استفاده میکنه.


ایران دخت، مرجع خدمات زیبایی