۸ خرداد ۱۴۰۳
  • خانه
  • اخبار داغ
  • تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی
اخبار داغ

تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی

تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی

تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی ، تخفیفات ویژه سالنهای زیبایی و شرکت در قرعه کشی های میلیونی ، 

ایران دخت سعی دارد با تمام سالن های زیبایی کشور قرارداد همکاری امضا کند. این کار در شهر کرمانشاه انجام شده است. در نتیجه فرقی ندارد در کجای شهر زندگی می کنید، هر سالن زیبایی که قرار است انتخاب کنید، بهتر است آنرا در اپلیکیشن ایران دخت جستجو کرده، با مدیر، پرسنل، خدمات، تعرفه ها و نمونه کارهای آن سالن و حتی تصاویر داخلی سالن و امکانات آن آشنا شوید و در قسمت رزرو نوبت، خدمات دلخواه خود را انتخاب کنید و تاریخ و ساعت مراجعه خودرا تعیین نمایید.

چرا از طریق «ایران دخت» نوبت رزرو کنم و چرا حضوری مراجعه نکنم؟

اگر از طریق اپلیکیشن «ایران دخت»، در سالن مورد نظر خود نوبت رزرو کنید هم آن سالن موظف به دادن تخفیف به شماست هم خود «ایران‌دخت» درصد زیادی به شما تخفیف می دهد. مشتریانی که نوبت های بیشتری را از طریق اپلیکیشن «ایران دخت» رزرو می کنند تخفیفات ویژه دیگری را نیز از طریق پیامک (sms) دریافت می کنند که حتی ممکن است در مجموع تا ۵۰% تخفیف بگیرند.

ضمن اینکه ماهانه از طرف «ایران دخت»، قرعه کشی هایی انجام خواهد شد و از بین مشتریانی که از طریق اپلیکیشن «ایران دخت» نوبت رزرو کرده اند به چند نفر جوایز میلیونی اهدا خواهد شد.

پیشنهادهای ویژه

علاوه بر تخفیفات ویژه ای که بیان کردیم، در بخش پیشنهادهای ویژه، سالن های زیبایی، فروشگاه های آرایشی بهداشتی، مزون ها و … هم پیشنهادهای ویژه ای خواهند داشت که معمولاً تخفیف های زیادی خواهد بود که در یک بازه زمانی خاص بر روی اجناس و خدمات خود خواهند داشت.

شما می توانید روزانه با مشاهده این بخش از آن امتیازات هم استفاده کنید.

ایراندخـت

ایـران دخـت

نوشته های مرتبط

چرا ایران دخت؟ دغدغه های بانوان در انتخاب سالن زیبایی

مدیر محتوا

تعرفه منحصر بفرد تبلیغات در ایران دخت

irandokht admin

سالن زیبایی برتر کرمانشاه – خرداد ۱۴۰۰

مدیر محتوا