۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
پوشاک و مد مجله ایران دخت

لباس های مناسب فصل پاییز

لباس های مناسب فصل پاییز

لباس های مناسب فصل پاییز ، لباس های مناسب فصل پاییز ، لباس پاییزی ، لباس های پاییزی ، آشنایی با لباسهای مناسب فصل پاییز  ، آشنایی با لباسهای مناسب فصل پاییز  

لباس های مناسب فصل پاییز :

معمولاً برای فصل پاییز لباس هایی را انتخاب می کنیم که نه خیلی ضخیم باشند که گرم شود و نه خیلی نازک که سرد باشد و به لرزه بیفتید. در این پست به چند نکته در رابطه با انتخاب لباس پاییزه و چند نمونه از لباس های مناسب فصل پاییز اشاره می کنیم :

۱- جنس لباس :

اغلب لباس های پاییزی از جنس الیاف مصنوعی هستند که ممکن است منجر به بروز آلرژی شود. سعی کنید لباس هایی را انتخاب کنید که از الیاف طبیعی ساخته شده اند مثل کتان.

۲- رنگ لباس :

بهتر است در فصل پاییز از رنگ های متناسب با همین فصل مانند رنگ های نارنجی، سبز، زرد و قهوه ای استفاده کنید.

۳- کفش مناسب :

پوشیدن نیم بوت یا چکمه در فصل پاییز یکی از بهترین انتخاب هاست. حتی می توانید به جای نیم بوت یا چکمه، از کفش کتانی استفاده کنید.

در فصل پاییز بهتر است به جای پوشیدن یک لباس ضخیم و سنگین، از چند لباس نازک استفاد کنید. تا در صورت گرم و یا سرد شدن هوا یا در مکان‌های متفاوتی که در آن ها قرار می‌گیرید، بتوانید به راحتی پوشش خود را تغییر دهید.

لباس های مناسب فصل پاییزچند نمونه از لباس های مناسب و ضروری برای پاییز :

لباس های مناسب فصل پاییز

کت و ژاکت :

یکی از لباس های ضروری پاییز، ژاکت و یا کت است. چرا که می توانید با تغییرات دمای هوا، پوشش تان را تغییر دهید.

پلیور :

پلیورهایی که از الیاف طبیعی تهیه شده‌اند، بهترین انتخاب برای این فصل هستند. زیرا جابجایی هوا در آن، به راحتی انجام می گیرد. از طرف دیگر موجب حساسیت های پوستی و آلرژی نخواهد شد. و البته این که برای لایه لایه پوشیدن در پاییز، لباس های بسیار مناسبی اند.

جوراب :

اگر از آن دسته از افرادی هستید که علاقه ای به پوشیدن جوراب ندارید باید به شما تأکید کنم که جوراب، علاوه بر حفظ سلامت پاهای تان، به بهداشت آن نیز کمک می کند.

یک جوراب ضخیم و ابریشمی می تواند بهترین انتخاب برای پاییز باشد.

کفش :

اگر نمی دانید چه کفشی را برای این فصل انتخاب کنید، لازم است که بدانید چکمه یا پوتین و یا نیم بوت از بهترین انتخاب ها، خواهد بود. نیم بوت چرم و سبک یکی از ضروری ترین ها برای فصل پاییز می باشد. البته برای مناطقی که بارش باران بیشتری را تجربه می کنند، پوشیدن چکمه مناسب تر است.

کیف چرمی :

برای پوشیدن کیف در فصل پاییز، لازم است وسواس بیشتری به خرج دهید. چرا که جنس و رنگ آن بهتر است متناسب با همین فصل باشد. رنگ‌های بین قهوه‌ای و قرمز گرم بهترین انتخاب‌ها هستند. علاوه بر جنس و رنگ کیف، باید دقت کنید که اندازه آن با جثه تان متناسب باشد. کیف های بزرگ برای خانم های لاغر اندام اصلاً گزینه ی خوبی نیست. لباس 

برای دیدن :

راهنمای انتخاب لباس مناسب

بهترین رنگ لباس برای انواع پوست

کیف مناسب خانم های لاغر

لباس های مناسب برای بارداری

بهترین کفش ها برای پوشیدن به همراه شلوارهای گشاد کوتاه، کلیک کنید.  لباس 

منابع : beytoote و chibepoosham 

نوشته های مرتبط

ویروس کرونا چیست و علامت‌های این بیماری کشنده چه چیزهایی است؟

صدیقه مخلوق پور

اصل ۱۰۳ و ۱۰۴ از اصولی برای افزایش طول عمر

هادی گراوندی

بهترین درمان استریا یا کشش پوست در بارداری

هادی گراوندی

ارسال دیدگاه

1 × پنج =