۳ خرداد ۱۴۰۳
مجله ایران دخت معرفی مواد آرایشی بهداشتی

پرایمر چشم و کاربرد آن

پرایمر برای پوست خشک ، پرایمر برای پوست چرب ، کاربرد پرایمر ، پرایمر چیست ، انواع پرایمر ، بهترین نوع پرایمر ،

پرایمر چشم و کاربرد آن ، پرایمر برای پوست خشک ، پرایمر برای پوست چرب ، کاربرد پرایمر ، پرایمر چیست ، انواع پرایمر ، بهترین نوع پرایمر ،  پرایمر برای پوست خشک ، پرایمر برای پوست چرب ، کاربرد پرایمر ، پرایمر چیست ، انواع پرایمر ، بهترین نوع پرایمر ،  

 

پرایمر چشم و کاربرد آن :

پرایمر چشم :

پرایمر چشم نیز همانند پرایمر صورت، منجر می شود تا بافت پوست اطراف چشم ها برای آرایش آماده شوند. پرایمر کمک می کند تا آرایش زیبا و ماندگار تری داشته باشید. همچنین پرایمر چشم به شما کمک می کند تا آرایش چشم های تان کاملاً مرتب به نظر برسد و از ریختن آرایش چشم ها نیز جلوگیری می کند. پرایمر چشم برای افزایش طول آرایش چشم شما و در عین حال افزایش رنگ های اعمال شده روی پلک، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. پرایمر چشم معمولاً یک محصول ضروری است، اما اغلب از مواردی است که نادیده گرفته می شود. پرایمرهای چشم به طور کلی فرمولی شبیه کرم دارند، که پس از ترکیب شدن روی پلک شما ذوب می شوند.

مزایای استفاده از پرایمر چشم :

لکه گیری اطراف چشـم ها :

اگر به طور طبیعی پلک های چربی دارید، ممکن است سایه چشم شما در طول روز مستعد لکه گیری باشد. با این حال پرایمر به عنوان مانعی بین روغن های طبیعی روی چشم و آرایش چشم شما عمل می کند.

بهتر دیده شدن سایه چشـم :

یک پرایمر چشم باعث می شود تا سایه رنگی چشم بهتر به نظر برسد و رنگ سایه جلوه ای زیباتر داشته باشد. همچنین از این که چشم ها کسل به نطر برسند نیز جلوگیری می کند.

طرز استفاده از پرایمر  :

بهترین و راحت ترین روش برای استفاده از پرایمر چشم، این است که از یک براش کوچک و تمیز استفاده کنید و پرایمر چشم را روی پلک و پوست اطراف چشم ها بمالید.

نکات مهم در استفاده از پرایمر  :

  • اگر پوست تان چرب است و یا از آن دسته افرادی هستید که پوست تان خیلی عرق می کند، بهتر است قبل از آرایش چشم ها، از پرایمر چشم استفاده کنید.
  • اگر دوست دارید از سایه چشم استفاده کنید، اما می خواهید رنگ پلک های تان برای مدت طولانی بدون تغییر باقی بماند، توصیه می شود قبل از استفاده از کانسیلر، از پرایمر چشم استفاده کنید.
  • زمانی هم که می خواهید از سایه چشم استفاده کنید، قبل از سایه زدن از پرایمر چشم استفاده کنید. چرا که باعث می شود سایه، مدت زمان طولانی تری ماندگاری داشته باشد.

برای دیدن :

همه چیز درباره کانسیلر

همه چیز درباره پدهای آرایشی، کلیک کنید.

ایـران دخــت 

نوشته های مرتبط

تمریناتی برای آرامش و وارهیدگی

هادی گراوندی

شلوار جین مناسب من چیست؟

صدیقه مخلوق پور

خواص و مضرات نارنگی

فاطمه میرزایی

ارسال دیدگاه

یک × یک =