۲ مهر ۱۴۰۱

درباره ایران دخت

irandokht admin

ایران دخت به زبان ساده

همیشه انتخاب یه سالن یا کلینیک زیبایی برای همه سخت بوده چون معیار درست و حسابی برای اینکه متوجه بشیم چه خدماتی رو از چه سالن یا کلینیکی بگیریم وجود نداشته.
در اپلیکیشن ایران دخت، سالنها و کلینیکهای زیادی از سراسر کشور حضور دارن. همشون با ایران دخت قرارداد رسمی بستن و مجوز فعالیت رسمی دارن.
این اپلیکیشن که هم نسخه اندروید داره هم iOS و هم نسخه وب اپلیکیشن، رایگانه و بعد از نصب، براحتی قابل استفادس.
سالنها و کلینیکها بر اساس استان و شهر، دسته بندی شدن و با ورود به اکانت هر سالن یا کلینیک، کلی اطلاعات خوب در دسترس قرار میگیره که مهمترین اونها دیدن نمونه کارهاشون، تعرفه خدماتشون و مشاهده نظرات مشتریای قبلی درباره هرکدوم از خدماته. پس معیار خیلی خیلی مناسبی برای انتخابه.
از همه مهمتر با همین اپلیکیشنهای ایران دخت براحتی میتونید برای تاریخ و ساعت دلخواه خودتون، نوبت رزرو کنید اون هم با کلی تخفیف!!

ایران دختp>

ایران دخت به زبان علمی

ایران دخت یه پلتفرم قوی، علمی و پیچیده داره که بر مبنای معماری میکروسرویس پیاده سازی شده.

«یه سیستم رزرو نوبت تخفیفی، بصورت آنلاینه که بر مبنای پارامترهای مختلف، رده بندی لحظه ای رو برای سالنها و کلینیکهای کشور ایجاد کرده و در واقع، پایش عملکرد سالنها و کلینیکهای زیبایی رو انجام میده و برای کاربران هم ارائه هوشمند و هدفدار پیشنهاد در انتخاب خدمات و محصولات زیبایی بر اساس تحلیل رفتاری اونها انجام میده.

ایران دختp>

ایران دخت از کجا شروع شد؟

سال ۱۳۹۵ ایده این پروژه در شرکت مهندسی کنترل نرم افزار سوشیانس شکل گرفت ولی بصورت جدی از سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرد. برای مشاهده داستان زندگی ایران دخت کلیک کنید:

ایران دختp>