۲۵ فروردین ۱۴۰۳

سؤالات متداول

مدیر محتوا

اپلیکیشن ایران دخت روی گوشی من نصب نمیشه و نسخه اندرویدم پایینه. چکار میشه کرد؟

دراین صورت میتونید نسخه وب اپلیکیشن ایران دخت رو نصب کنید و بدون هیچ مشکلی بر روی گوشیتون تمامی امکانات اپلیکیشن بالا میاد و میتونید استفاده کنید.

چرا به جای مراجعه حضوری،تماس تلفنی با سالن یا … باید با اپلیکیشن ایران دخت نوبت رزرو کنم؟

مراجعه حضوری به سالن برای رزرو نوبت مشکلات رفت و آمد و ترافیک و آلودگی هوا و مواجهه با بیماریهای مختلفی مثل کرونا رو داره.
اگه تلفنی بخواید نوبت رزرو کنید هم براتون هزینه داره هم ممکنه تلفن رو جواب ندن یا اشغال باشه.
تلگرام فیلتره و دردسرهای فیلترشکن رو داره. حتی اگه فیلتر نبود مثل واتس اپ و اینستاگرام، ممکنه در اون لحظه سرشون شلوغ باشه و جوابتون رو ندن.
تازه فقط این نیست که. شما در ایران دخت میتونید لیست کامل خدمات سالن رو به همراه تعرفه هاش ببینید. نمونه کارها رو ببینید. نظرات مشتریان قبلی رو در باره هرکدوم از اون خدمات ببینید و این خیلی مهمه. ببینید اینستاگرام یه فضای کلی هستش برای همه جور آدم از همه جای دنیا و برای همه کارها و برنامه ها. پس امکاناتش بصورت کلی هست و وارد جزئیات نشده و بصورت تخصصی برای سالن های زیبایی کار نکرده.

ضمناً چون سالنها از قبل نوبت هاشون رو تعیین کردن، شما میتونی نوبتت رو با خیال راحت و در آرامش انتخاب کنی و سالن دقیقاً نوبت ها رو تا یکماه آینده معلوم کرده که چه خدماتی رو در چه تاریخی و چه ساعتی توسط کدوم یک از پرسنلش انجام میده و برای اونها چقدر تخفیف داده. پس وقتی رزروش کردی خیالت راحته که اون نوبت رو داری و همون موقع فاکتور و رسید رزرو برای شما و مدیر سالن ارسال میشه. پس مدرک کتبی معتبر داری و لازم نیست مدیر یا مسئول اون سالن در دسترس باشه تا بتونی نوبتت رو رزرو کنی.
اینم ببینی بد نیست:

 

کسب درامد در ایران دخت به چه شکله؟ واقعیه؟

بله کاملاً واقعیه. ببینید شما اپلیکیشن رو که نصب کردید صاحب یک کد عضویت میشید. حالا به روشهای زیر میتونی کسب درامد کنی:

اولش معرفی اپ به دوستاته:

کافیه به روش های زیر ایران دخت رو به دوستات معرفی کنی که نصبش کنن و هنگام ثبت نام، کد عضویت تورو بعنوان معرف وارد کنن. این کار چدتا امتیاز داره برات.

۱- به محض نصب اپلیکیشن، ۱۰۰۰۰ تومن به کیف پولت واریز میشه.

۲- با معرفی به دوستات، به ازای هر نصبی که با کد عضویت تو بعنوان معرف انجام بشه ۲۰۰۰ تومن به کیف پولت واریز میشه.

۳- اون دسته از دوستات که اپ رو با کد معرف تو نصب کردن همیشه برات سودآور میشن. چرا که برای همیشه هرچقدر در رزرو نوبت ایران دخت هزینه کنن ۳ درصدش به حساب شما میاد.

دومیش اینه که در فروش محصولات فروشگاه اینترنتی مشارکت کنی:

در سیستم کسب درآمد خانگی ایران دخت، میتونی با کمک به فروش کالاهای فروشگاه اینترنتی ایران دخت، درامد کسب کنی.

در فروشگاه ایران دخت، بنر مربوط به محصول دلخواه خودت رو بردار و در استوری یا پست پیج ایستاگرام ، کانال های تلگرام، گروه های تلگرام دوستانه یا فامیلی، وب سایت ها یا وبلاگ های شخصی خودت قرار بده و کد مشارکت در فروش خودت رو بعنوان کد تخفیف در بنر بنویس.

اگه اون محصولات با این کد تخفیف به فروش برسن درصدی از قیمت فروش اون محصول به شما تعلق می گیره که بعد از ۲ هفته و در صورت لغو نشدن اون خرید به حساب بانکیت واریز می شه.

جهت شروع فعالیت و دریافت کد مشارکت در فروش، عدد ۳ را به ۱۰۰۰۴۰۰۶۰۰۰۶۰۰ پیامک کنید.