۱۶ آذر ۱۴۰۲
مجله فرهنگ و هنر ایران دخت موسیقی خوب گوش کنیم

دانلود آلبوم اولین عشق رامیز قلی‌اف

دانلود آلبوم اولین عشق راميز قلي‌اف ، بیوگرافی راميز قلي‌اف ، زندگی نامه راميز قلي‌اف ، زندگینامه راميز قلي‌اف ، آلبوم های راميز قلي‌اف ، 

دانلود آلبوم اولین عشق رامیز قلی‌اف ، بیوگرافی رامیز قلی‌اف ، زندگی نامه رامیز قلی‌اف ، زندگینامه رامیز قلی‌اف ، آلبوم های رامیز قلی‌اف ، دانلود آلبوم اولین عشق رامیز قلی‌اف ، بیوگرافی رامیز قلی‌اف ، زندگی نامه رامیز قلی‌اف ، زندگینامه رامیز قلی‌اف ، آلبوم های رامیز قلی‌اف ، 

 

بیوگرافی رامیز قلی‌اف:

رامیز قلی‌اف یکی از نوازندگان توانا در نوازندگی  ساز تار است. او ساز تار را به بیش ۵۰ کشور دنیا معرفی کرده است‌. وی در کشورهای مختلف جهان، در کنار بسیاری از ارکستر سمفونیک‌ها حضور داشته است.

بارها به ایران سفر کرده و در کنار ارکستر ملی، به رهبری فرهاد فخرالدینی نیز همکاری‌های بسیاری

داشته که یکی از شاخص‌ترین اجراهایش را در موسیقی سریال شهریار به گوش‌ها رسانیده ‌است.

رامیز قلی‌اف از ۹ سالگی شروع به آموختن تار کرد و در ۱۷ سالگی برای تکمیل آموزش این ساز به دانشگاه رفت و هم‌اکنون نزدیک به نیم‌قرن است که تدریس می‌کند و رئیس دانشکده موسیقی جمهوری آذربایجان است. او در سال ۱۹۷۴ در جشنواره موسیقی مسکو مقام اول در رشته نوازدگی ساز تار را کسب کرده و در سال ۱۹۸۹ در فستیوال بین‌المللی موسیقی که توسط یونسکو در آمریکا برگزار شده بود، گواهینامه رهبران کمیته را برای اجرای استادانه خود گرفت.

او در سال ۱۹۹۰ به درجه پروفسوری رسیده است. وقتی روی سن می‌آید، گویی تار با او یکی شده؛ نواختنش علاوه بر شنیدنی بودن، دیدنی است. تار آذربایجان روی سینه نواخته می‌شود، قلی‌اف این تغییر در نوع نواختن ساز را پیشرفت می‌داند و معتقد است: «تار علاوه بر نیروی فیزیکی، احساس، قلب و روح نیز می‌خواهد به همین دلیل به بالا آمده تا به روح و قلب نوازنده بیشتر نزدیک شود.»

برای دانلود آلبوم اولین عشق رامیز قلی‌اف اینجا کلیک کنید. 

 

برای دیدن مطالب بیشتر:

ایران دخت 

 

نوشته های مرتبط

کتاب آلیس در سرزمین عجایب

هادی گراوندی

آشنایی با کتاب پروژهٔ رزی

هادی گراوندی

آشنایی با کتاب غرب دلگیر

هادی گراوندی

۳ دیدگاه

حسنا ۱۴۰۰-۰۱-۱۰ at ۳:۲۳ ب٫ظ

کاش از آلبوم های دیگر این هنرمند هم بذارید.

پاسخ
هادی گراوندی ۱۴۰۰-۰۱-۲۳ at ۳:۵۶ ب٫ظ

حتماً ممنون از توجه شما

پاسخ
هادی گراوندی ۱۴۰۰-۰۱-۲۳ at ۳:۵۸ ب٫ظ

با کمال میل حتماً انجام خواهد شد

پاسخ

ارسال دیدگاه

یک × 4 =