۲۵ فروردین ۱۴۰۳
پوست مو زیبایی مجله ایران دخت

۵محصول مراقبت از پوست که در یخچال نتایج بهتری دارد

بهترین و موثرترین راه های مراقبت از پوست

۵محصول مراقبت از پوست که در یخچال نتایج بهتری دارد ، ۵محصول مراقبت از پوست که در یخچال نتایج بهتری دارد

۵محصول مراقبت از پوست که در یخچال نتایج بهتری دارد

آیا می دانید ماندگاری محصولات مراقبت از پوست شما بسیار به نحوه نگهداری آنها بستگی دارد؟   کارایی این محصولات مراقبت از پوست نیز بر اساس مکان و شرایط نگهداری آنها تعیین می شود. باور کنید یا نکنید ، اکثر محصولات آرایشی و بهداشتی نباید در قفسه زیبایی حمام شما نگهداری شوند ، حتی اگر این بارزترین مکان به نظر برسد. چرا؟ خوب ، رطوبت در حمام می تواند منجر به رشد قارچ و باکتری شود. این می تواند مشکلات مختلفی مانند تحریک ، عفونت و حتی آکنه ایجاد کند.
در حالی که برخی از محصولات در صورت نگهداری در یک مکان تاریک و خنک و به دور از تابش مستقیم آفتاب نتایج بهتری را ارائه می دهند ، برخی از آنها هنگام نگهداری در یخچال بسیار بهتر عمل می کنند.  آیا می خواهید بدانید که این محصولات چیست؟ در ادامه بخوانید..

۰۱. کرم های دور چشم

با چشم های پف کرده سروکار دارید؟ نگهداری کرم های چشم و ماسک های زیر چشم در یخچال می تواند کمک زیادی به شما کند. محصولات مراقبت از چشم سرد برای انقباض رگ های خونی کار می کنند و بنابراین به احیای چشم های خسته و پف کرده کمک می کنند. نگهداری کرم دور چشم خود در یخچال و استفاده از آن شب قبل از خواب نیز به کاهش ظاهر کیسه زیر چشم در صبح کمک می کند.

۰۲. ماسک ورقه‌ای

یک محصول عالی دیگر که در یخچال معجزه می کند ماسک ورقه‌ای است. دلیل این امر این است که ماسک های ورقه‌ای برای احیای پوستی کسل کننده و خسته، مانند یک معجزه عمل می کنند و با بیرون آمدن آن از یخچال و استفاده آنها پس از مدت ها خستگی، باعث خنک شدن ، شادابی و روشن شدن سریع پوست می شود.و مناسب برای زمانی که قرار ملاقات یا شرکت در مهمانی بعد از یک روز طولانی و خسته کننده در محل کار دارید.

۰۳. مرطوب کننده

اگر از مرطوب کننده پایه آب استفاده می کنید ، باید آنها را دقیقاً در یخچال قرار دهید تا به نتایج شگفت انگیزی برسند. این ماده نه تنها به آرامش و تسکین پوست خسته کمک می کند ، بلکه به ویژه هنگامی که روی پوست تازه تمیز و کمی مرطوب استفاده می شود ، عمل هیدراته تری نیز دارد.
اما این یک نکته تخصصی است که ما دوست داریم آن را با شما به اشتراک بگذاریم به جای استفاده از یک لایه نازک مرطوب کننده ، یک ماده ضخیم تر را بگذارید ، چند دقیقه بماند و سپس با یک دستمال تمیز مقدار اضافی را پاک کنید. این امر به مرطوب سازی پوست شما کمک می کند.

۰۴. غلطک صورت

اگر از ابزار ماساژ صورت در روتین زیبایی خود مانند غلتک سنگ یا یشم استفاده می کنید ، توصیه می شود آن را در یخچال نگهداری کنید. در یخچال قرار دادن این سنگ های قیمتی به افزایش خاصیت خنک کنندگی طبیعی آنها کمک می کند و آن تجربه آبگرم مانند زیبا و آرامش بخش را به راحتی از خانه به شما می دهد.

۰۵. اسپری صورت

اگر از اسپری صورت و ایجاد کننده درخشندگی استفاده می کنید ، آن را برای چند لحظه آرامش بخش و در یخچال قرار دهید و بعد آن را روی صورت خود اسپری کنید. استفاده از اسپری های صورت خنک باعث طراوت و شادابی بیشتری می شود ، اینگونه مواد موجود در بیشتر اسپری های صورت برای احیای پوست بهتر عمل می کنند و پوست را بسیار جوان جلوه می دهند.

برای دیدن :

مراقبت از مشکلات پوستی در پاییز

یخ و زیبایی پوست و مو

رفع جوش های سرسیاه با خمیر دندان

چند نکته برای پوست های چرب

ماسک لایه بردار گوجه فرنگی و شکر برای پوست صورت

۲۱ روش پیشگیری از مشکلات پوست، کلیک کنید.

ایران دخت 

نوشته های مرتبط

هر آنچه در مورد لیزر موهای زائد بدن باید بدانیم

مدیر محتوا

اصل چهل سوم و چهل چهارم از اصولی برای افزایش طول عمر

هادی گراوندی

چه چیزی باعث خشک شدن پوست می شود و درمان آن چیست

مدیر محتوا