۱۰ مهر ۱۴۰۲
پوست مو زیبایی مجله تخصصی زیبایی و سلامت

ماسک براق کننده با فرمول گیاهی

ماسک براق کننده با فرمول گیاهی ، ماسک براق کننده صورت ، ماسک براق کننده خانگی ، ماسک براق کننده آسان ، ماسک صاف کننده پوست ، ماسک ضد لک و روشن ، 

ماسک براق کننده با فرمول گیاهی ، ماسک براق کننده صورت ، ماسک براق کننده خانگی ، ماسک براق کننده آسان ، ماسک صاف کننده پوست ، ماسک ضد لک و روشن ،ماسک براق کننده صورت ، ماسک براق کننده خانگی ، ماسک براق کننده آسان ، ماسک صاف کننده پوست ، ماسک ضد لک و روشن ، 

 

ماسک براق کننده با فرمول گیاهی:

یکی دیگر از راه های برخورداری از نیکویی رنگ رخسار، درخشندگی چهره و براق شدن پوست، مصرف جلاب طبی است. برای تهیه این شربت باید از نبات، گلاب و زعفران استفاده کرد. میزان نسبت نبات به گلاب باید ۱ به ۳ باشد. ابتدا این دو ماده را با هم مخلوط کرده و روی شعله گاز بجوشانید تا حجم آن به نصف برسد.

در مرحله بعد نیز زعفران را به مخلوط اضافه کرده و شعله را خاموش کنید تا شربت سرد شود. اگر یک کیلو نبات با ۳ کیلو گلاب مخلوط شده باشد میزان زعفران موردنیاز برای این شربت نیم مثقال (حدود ۲ گرم) خواهد بود. از دیدگاه طب سنتی ایرانی مصرف شربت جلاب طبی همراه با زعفران، خون را رقیق کرده و قلب را تقویت می کند.

همچنین اثر شادی بخش داشته و موجب بهبود حرکت خون داخل عروق ریز زیرجلدی و افزایش نیکویی رنگ چهره می شود. برای این منظور باید روزانه یک لیوان از شربت جلاب طبی بنوشید.

رای دیدن :

ایران دخت 

نوشته های مرتبط

۱۵ نوع دامن مختلف که باید آنها را بشناسید

مدیر محتوا

پوست پرتقال را به این دلایل دور نریزیم

صدیقه مخلوق پور

اصل ۱۴۶ و ۱۴۷ از اصولی برای افزایش طول عمر

هادی گراوندی

ارسال دیدگاه

11 − هفت =